Godz. otwarcia: Pn - Pt 9-15, Sb 9-12:30, Nd nieczynne

O kwiaciarni

Kochamy kwiaty
i sprawiać uśmiech

JESTEŚMY SPECJALISTAMI OD NIESPODZIANEK!

Od czasu powstania kwiaciarni Ismena mieliśmy przyjemność zrealizować tysiące ciekawych i inspirujących zamówień, dlatego tak dobrze rozumiemy, jak istotną rolę ogrywa jakość obsługi, omówienie i zrozumienie potrzeb klienta, a także profesjonalna pomoc w wybraniu idealnych kwiatów na każdą okazję.

Kwiaciarnia Ismena Bielsko-Biała powstała w 1994 roku z zamiłowania do kwiatów. Obecnie to jedna z najdłużej funkcjonujących kwiaciarni w naszym pięknym mieście. Ponad 27-letnie doświadczenie we florystyce, znajomość najnowszych trendów i indywidualne podejście do klienta pozwala nam na realizacje nawet najbardziej niestandardowych zleceń – u nas kupisz kwiaty na każdą okazję. Tworzymy dla klientów indywidualnych i firm, współpracujemy z salami weselnymi i zakładami pogrzebowymi. Z sukcesem przeprowadziliśmy również dziesiątki szkoleń florystycznych dla pracowników kwiaciarni.

Dlaczego my?

Ponieważ zaufanie stawiamy na pierwszym miejscu.

Naszych klientów traktujemy poważnie, dlatego kwiaty sprowadzamy wyłącznie od zaufanych dostawców, z hurtowni lub bezpośrednio od producentów, z którymi współpracujemy. Sama wiedza o sposobie przechowywania roślin podczas transportu do Polski lub, w przypadku producenta krajowego, bezpośrednio do kwiaciarni, pozwala nam zagwarantować świeżość sprzedawanych kwiatów. Ponadto, jeśli tylko sobie tego życzysz, pomożemy Ci w wyborze kompozycji do konkretnej okazji oraz udzielimy wartościowych porad pielęgnacyjnych, dzięki którym zakupione przez Ciebie kwiaty będą cieszyć oko przez dłuższy czas.

kwiaciarnia bielsko

Doświadczenie

„Witajcie, mam na imię Dorota. Pomysł założenia Kwiaciarni Ismena narodził się w 1994 roku. Zmiany na rynku pracy sprawiły, że postanowiłam zawodowo zająć się moją pasją, jaką od zawsze były kwiaty. Systematycznie podnosiłam swoje kwalifikacje, zapoznając się z różnymi nowinkami w branży, sposobami układania bukietów, ich odpowiedniej pielęgnacji czy pakowania prezentów. Wiedzę czerpałam z wszystkich możliwych źródeł: prasy, telewizji, internetu, z setek książek o florystyce i różnych kursów video.

Moje doświadczenie zaowocowało nawiązaniem współpracy ze szkołą Profesja w Bielsku-Białej, gdzie zostałam wykładowcą na kierunku florystyka. Mając na uwadze przysłowie znane chyba wszystkim, „praktyka czyni mistrza”, to właśnie na praktycznej stronie tych zajęć skupiałam się w szczególności.

Od wielu lat prowadzę także szkolenia florystyczne na różnym stopniu zaawansowania dla osób, które chcą rozpocząć swoją profesjonalną przygodę w kwiatami. Swoim podopiecznym pomagam też w stawianiu pierwszych kroków w biznesie, np. w znalezieniu dostawców czy nauce eksponowania kwiatów. Oferuję grupowe i indywidualne szkolenia florystyczne (dostosowane do potrzeb konkretnej osoby) oraz szkolenia pracowników kwiaciarni / studio florystycznych.”

Dorota Okrzesik, właścicielka