Dekoracja sali weselnej to jeden z kluczowych elementów przygotowań do najważniejszego dnia w życiu. Jeszcze niedawno większość par młodych sama dekorowała salę na przyjęcie – najczęściej z pomocą rodziców, świadków czy rodzeństwa. Oczywiście nadal można samemu przygotować wszystkie dekoracje weselne, jednak kto chciałby przejmować się taki rzeczami w już i tak wystarczająco emocjonującym okresie? Nie dokładaj sobie stresu i obowiązków, my z przyjemnością Cię odciążymy! 

Kwiaciarnia Bielsko-Biała Ismena to nie tylko flowerboxy czy bukiety okolicznościowe. Oferujemy kompleksowe dekorowanie sal weselnych, kościoła, dekoracje samochodu, a także przystrojenie apartamentu dla nowożeńców. Na życzenie – stworzymy również unikatowy bukiet ślubny oraz pasujące ozdoby do butonierki.

Marzy Ci się ślub w stylu boho, retro, a może rustykalnym? Nie ma problemu! Realizujemy wszystkie wizje naszych klientów. Jako dekoracja sali weselnej polecamy ponadczasowe ozdoby, dekoracje stołu i krzeseł. Pamiętaj, aby zachować spójność – tylko wtedy osiągniesz zamierzony efekt. Pragniesz wesela w stylu glamour? Postaw na dużą ilość eleganckich dodatków – przepiękne świeczniki, satynowe ozdoby na krzesła czy stoły, a także pamiętaj o wybraniu jednego koloru przewodniego, najlepiej wśród modnych barw, takich jak butelkowa zieleń, brudny róż, złoto czy ciepły beż. Jeżeli bliższy Twoim upodobaniom jest styl rustykalny – proponujemy dużą ilość drewnianych dodatków, a także mnóstwo zieleni. Idealnym dodatkiem w stylu rustykalnym jest drewniane koło ślubne z inicjałami pary młodej lub klasyczna girlanda (najlepiej wykonana z drewna bądź szarego papieru). Jeżeli wybierzesz styl boho, zagości u Ciebie dużo koronek oraz makram, a to wszystko połączone z drewnianymi i naturalnymi dodatkami. Zawsze staramy się, aby nasze dekoracje weselne były połączone z wyczuciem i smakiem, a przede wszystkim wizją pary młodej.